İstanbul Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi1321458123479
Bitki & Hayvan Bilimi79033613912226513
Biyoloji & Biyokimya4810345201294430
Çevre/Ekoloji1650421913824304023643
Ekonomi & İşletme803544500269145
Çok Disiplinli62081643814111114322
Farmakoloji & Toksikoloji3721149132110206
Fizik300171329643417249
İmmunoloji1700312016259
Kimya6661936812002212505
Klinik Tıp411123330413512358
Malzeme Bilimi34235750280111
Matematik000160003019
Mikrobiyoloji31022711303132335
Moleküler Biyoloji & Genetik100023872163378564
Mühendislik18041238677102172690
Nörobilim & Davranış2200308201366
Psikiyatri1007100009
Psikoloji9001721014043
Sanat & Beşeri Billimler600539022010100
Sosyal Bilimler, Genel620435787163412251733
Tarım Bilimleri44201453077108253
Temel Bilimler, Genel44131621631114245
Uzay Bilim50041244700155245
Yerbilimi104031772570146336
Diğer680225457262610425
TOPLAM1321219245447401081155302127683
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji
İstanbul Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi