İstanbul Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi1721538123390
Bitki & Hayvan Bilimi88033764113226540
Biyoloji & Biyokimya49103671922104454
Çevre/Ekoloji1740423416233334324707
Ekonomi & İşletme9035747003012158
Çok Disiplinli75091755816131617379
Farmakoloji & Toksikoloji4022154232111217
Fizik3401713110563417254
İmmunoloji2000342017266
Kimya7461940116012213552
Klinik Tıp481227934424018428
Malzeme Bilimi39236180270122
Matematik000200003124
Mikrobiyoloji33022861503152356
Moleküler Biyoloji & Genetik107024082264378594
Mühendislik19641242791142162764
Nörobilim & Davranış2800338201375
Psikiyatri30081000012
Psikoloji11001731014046
Sanat & Beşeri Billimler800591512269120
Sosyal Bilimler, Genel7306438142174813162917
Tarım Bilimleri48201512977118263
Temel Bilimler, Genel50131761941114269
Uzay Bilim56041314800155259
Yerbilimi109031782770147345
Diğer7505268612112917468
TOPLAM14642110049228881261455682458479
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
İstanbul Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi