İstanbul Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi1321458123479
Bitki & Hayvan Bilimi77033613912226511
Biyoloji & Biyokimya4810344201294429
Çevre/Ekoloji1660421613624303823637
Ekonomi & İşletme803544500269145
Çok Disiplinli59081643813111114318
Farmakoloji & Toksikoloji3621149132110205
Fizik300171338643417249
İmmunoloji1700312016259
Kimya6461936512002212500
Klinik Tıp401123329413512356
Malzeme Bilimi34235550280109
Matematik000160003019
Mikrobiyoloji31022711303132335
Moleküler Biyoloji & Genetik100023832163378560
Mühendislik1794123847792162685
Nörobilim & Davranış2200308201366
Psikiyatri1007100009
Psikoloji9001721014043
Sanat & Beşeri Billimler600539022010100
Sosyal Bilimler, Genel620335287163311549717
Tarım Bilimleri44201453077108253
Temel Bilimler, Genel44131611631114244
Uzay Bilim50041234700155244
Yerbilimi103031772570146335
Diğer640225456262610420
TOPLAM1307219145237351061145202107627
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji
İstanbul Üniversitesi BAP Koordinasyon Birim