İstanbul Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi20225381554100
Bitki & Hayvan Bilimi95033894113226560
Biyoloji & Biyokimya51103852023104476
Çevre/Ekoloji1900424317235344425747
Ekonomi & İşletme15075853003112176
Çok Disiplinli88091775818131618397
Farmakoloji & Toksikoloji4222155332112222
Fizik3801713510563417262
İmmunoloji2000352016266
Kimya8861941919012213587
Klinik Tıp541328135634021444
Malzeme Bilimi45236380270130
Matematik000200003124
Mikrobiyoloji36022981503152371
Moleküler Biyoloji & Genetik111024132474368605
Mühendislik20241243796152165789
Nörobilim & Davranış3200358201381
Psikiyatri30081000012
Psikoloji11001831014047
Sanat & Beşeri Billimler800621712289127
Sosyal Bilimler, Genel8308445174215513369988
Tarım Bilimleri49201592977119273
Temel Bilimler, Genel52131822031114277
Uzay Bilim56041313300155244
Yerbilimi114031793070158356
Diğer7705280622102917482
TOPLAM15802110850609411371575752648843
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
İstanbul Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi