İstanbul Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi1321468123480
Bitki & Hayvan Bilimi80033623912226515
Biyoloji & Biyokimya48103462012104432
Çevre/Ekoloji1660421913927314023649
Ekonomi & İşletme803554500279147
Çok Disiplinli63081633814111114322
Farmakoloji & Toksikoloji3721149132110206
Fizik3001713210643417250
İmmunoloji1700312016259
Kimya6661937112002212508
Klinik Tıp411123530413612361
Malzeme Bilimi33235750280110
Matematik000160003019
Mikrobiyoloji31022711303132335
Moleküler Biyoloji & Genetik101023892163378567
Mühendislik18131238978102172694
Nörobilim & Davranış2200318201367
Psikiyatri1007100009
Psikoloji9001721014043
Sanat & Beşeri Billimler6005311022011103
Sosyal Bilimler, Genel640435888163412251737
Tarım Bilimleri44201473077118256
Temel Bilimler, Genel45131631631114247
Uzay Bilim50041244700155245
Yerbilimi104031772570146336
Diğer680225457262610425
TOPLAM1328209245627461111165342137722
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji
İstanbul Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi